OpenTable

Yemek Tarifleri Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 119,7 MB
  • Version 11.15.1
  • Dil Türkçe
  • Firma OpenTable
OpenTable mobil uygulaması sayesinde restoranlardan kolaylıkla rezervasyon yapabilirsiniz.

Yemek yiyeceğiniz restoranı OpenTable mobil uygulamasından bulabilir ve anında rezervasyon yaparak keyifle yemeğinizi yiyebilirsiniz. Özel restoran yorumları, yemek menüleri ve daha bir çok içerik OpenTable mobil uygulaması ile sizlere sunuluyor. Uygulamaya sahip olmak isterseniz IOS  işletim sistemi bulunan cep telefonunuza anında ücret ödemeden indirebilirsiniz. 

Özel yemeklerinizde, toplantılarınızda, misafirlerinizi ağırlamak için ve daha bir konuda yemek düzenlemek isterseniz OpenTable uygulamasında yer alan içeriklere göz atın ve ona göre bir mekan seçerek rezervasyonunuzu hızlı bir şekilde anında halledin. Uygulama içerisinde bulunan yemek menülerine ve fiyat listelerine göz atabilirsiniz. Özel olarak seçmek istediğiniz yemekleri seçerek uygulama üzerinden restorana bildirebilirsiniz. 

Özellikle gitmek istediğiniz restoranı uygulamadan bulabilir ve rezerve işlemlerinizi halledebilirsiniz. Yer yok derdine son vermek için OpenTable uygulamasını değerlendirin. Her an kolaylıkla restoran işlemlerinizi uygulama içerisinden halledebilirsiniz. Bu da size zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. 

Restoranların derecelendirmesine ve puanlamasına göz atabilirsiniz. Bu da sizlere doğru bir yönlendirme yapacaktır. OpenTable uygulamasında sizde kendi akşam yemeğinizi kaliteli bir mekanda yiyebilirsiniz. 

 

OpenTable indir